Blog

SABiHA GÖKÇEN KAPALI OTOPARKI

SABiHA GÖKÇEN KAPALI OTOPARKI

03/01/2018 16:25:10 1973 Sabiha Gökçen Otopark, Havalimanı Otopark, Havaalanı Otopark

   Sabiha Gökçen uçuslarınızda size özel en uygun otopark hizmetini sunuyoruz. Otoparkımıza ait ücretsiz servislerimiz ile siz değerli müsterilerimizi 500mt yakınlığımızdaki havalimanına 2 dakika içinde ulastırıyoruz. Shuttle servislerimiz tamamen ücretsiz olup günün 24 saati hizmetinizdedir. Gidis gününüzde havalimanına getiriyoruz ve dönüs gününüzde bizi telefonla arayıp haber verdiğinizde sizi havalimanından gelip alıyoruz.

Devamını Oku
ATATÜRK HAVALİMANI OTOPARKI

ATATÜRK HAVALİMANI OTOPARKI

03/01/2018 16:29:36 1936 Atatürk Havalimanı, Havalimanı Otopark, Havaalanı Otopark

   Atatürk Havalimanı uçuslarınızda 24 saat otopark ücreti sadece 12 TL'dir. Atatürk Havalimanına 500 metre mesafedeki İstanbul Dünya Ticaret Merkezi yanındaki 1000 araçlık açık otoparkta hizmet vermekteyiz. Otoparkımızda ilk 30 dakika ücretsiz hizmet verilmektedir. Araçlarınız otoparkımızda kaldığı sürece otopark sigortamızın güvencesi altındadır. Havalimanı ulasımı için 7/24 çalısan ve 15 dakikada bir kalkan ücretsiz servis hizmetimiz mevcuttur.

Devamını Oku
SABİHA GÖKÇEN OTOPARK SEÇENEKLERİ

SABİHA GÖKÇEN OTOPARK SEÇENEKLERİ

06/02/2018 19:26:19 1829 Sabiha Gökçen Otopark, Havalimanı Otopark, Havaalanı Otopark

   Seyahatlerimiz için önceliðimiz ucuz havayolları ve ucuz havayolları uçuşlarını daha çok Sabiha Gökçen Havaalanı üzerinden gerçeklestiriyor. Araçla Sabiha Gökçen Havalimanına gittiğimizde ise ucuz otopark seçenekleri bulmaya çalışıyoruz tabii ki. Bu makalede Sabiha Gökçen Otopark seçenekleri, Sabiha Gökçen yakınındaki otoparkların konumları ve otopark fiyatları hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Devamını Oku
ATATÜRK HAVALİMANI OTOPARK SEÇENEKLERİ

ATATÜRK HAVALİMANI OTOPARK SEÇENEKLERİ

06/02/2018 19:53:25 1666 Atatürk Havalimanı, Havalimanı Otopark, Havaalanı Otopark

   Seyahatlerimiz için önceliğimiz ucuz havayolları ve ucuz havayolları uçuslarını daha çok Atatürk Havalimanı üzerinden gerçeklestiriyor. Araçla Atatürk Havalimanına gittiğimizde ise ucuz otopark seçenekleri bulmaya çalısıyoruz tabii ki. Bu makalede Atatürk Havalimanı Otopark seçenekleri, Atatürk Havalimanı yakınındaki otoparkların konumları ve otopark fiyatları hakkında detaylı bilgiye ulasabilirsiniz. 

Devamını Oku
OTO YIKAMA HİZMETİ

OTO YIKAMA HİZMETİ

Ücretsiz araç yıkatma ayrıcalığı Avrasya Otopark İşletmeleri A.Ş. müşterilerini bekliyor! Sabiha Gökçen uçuşlarınız için geçerli olan bu kampanyamızdan faydalanabilmek için, sitemiz üzerinden yapacağınız 10 gün ve üzeri rezervasyonlarınız yeterli olacaktır. Kampanyamızdan faydalanan müşterilerimiz, araçlarını iç/dış ücretsiz olarak yıkatabileceklerdir.

Devamını Oku