ATATÜRK HAVALİMANI EKONOMİK OTOPARKI

Otoparkda Öde 24 Saat 15 Online Öde 24 Saat 12

OTOPARK HAKKINDA

Atatürk Havalimanı uçuşlarınızda 24 saat otopark ücreti sadece 12 TL'dir. Atatürk Havalimanına 500 metre mesafedeki istanbul Dünya Ticaret Merkezi yanındaki 1000 araçlık açık otoparkta hizmet vermekteyiz. Otoparkımızda ilk 30 dakika ücretsiz hizmet verilmektedir. Araçlarınız otoparkımızda kaldığı sürece otopark sigortamızın güvencesi altındadır. Havalimanı ulaşımı için 7/24 çalışan ve 15 dakikada bir kalkan ücretsiz servis hizmetimiz mevcuttur.

Otoparkımız 1000 araç kapasitesine sahip, kameralı, yüksek güvenlikli ve mükemmel hizmet standartlarına sahiptir. Transferiniz hızlı ve kolay bir şekilde, siz koltuðunuzda arkanıza yaslanmış, yolculuðunuzun keyfini çıkartırken ve aracınızın emin ellerde olduðunu bilerek gerçekleşir. Otoparkımız kameralı ve özel güvenlik sistemi ile 7/24 korunmaktadır. Atatürk Havalimanı uçuşlarınızda otoparkımızı tercih ettiðinizde yüksek taksi ücretlerinden de kurtulmuş olursunuz.

20 gün ve daha uzun süreli kalacak müşterilerimiz, aylık 225TL olan abonelik kampanyamızdan faydalanabilirler. Aylık abonelik kampanyamızdan faydalanmak için, havalimanı transferiniz yapılmadan önce ödeme gişesine müracat etmenizi rica ederiz.

Otoparkımızı GPS ya da navigasyon cihazınızı IDTM Otopark olarak ayarlayarak bulabilirsiniz. GPS Koordinatlarımız - Enlem 40.985325, Boylam 28.833771.

OTOPARK KONUMU